SVERIGE 

Per-Anders Kroon

SALE MANAGER DOMESTIC
per-anders.kroon@belid.se 
Tel. +46 340-66 25 55

Björn Santesson

SELLER SWEDEN
bjorn.santesson@belid.se
Tel. +46 340-66 25 51

 

Per Frössberg

SELLER SWEDEN
per.frossberg@belid.se
Tel. +46 340-66 25 54

Alexander Poropat

SELLER SWEDEN
alexander.poropat@belid.se
Tel. +46 340-66 25 53

NoRGE 

Synnøve Leirvik

SELLER NorWAY Vestlandet - Sör-Tröndelag
synnove.leirvik@belid.com 
Tel. 90 04 53 15

Thomas Ligaard 

SELLER NorWAY Nordströndelag
thomas.ligaard@belid.com 
Tel. 91 31 11 17

Mari Ralbring

SELLER NorWAY Östlandet
mari.ralbring@belid.com
Tel. 91 32 49 62

Öyvind Kristiansen 

seller Norway 
oek@herstal.dk 
Tel. 99 43 83 51

 

DANMARK

Morten Jevanord

Seller Denmark
morten.jevanord@belid.dk
Tel. 40 13 40 47

Tommy Torkkeli

SELLER DEnmark
tommy.torkkeli@belid.dk
Tel. 21 48 21 70

FINLAND 

Tarja Aaltonen

seller Finland
tarja.aaltonen@belid.com
Tel. 09 68 99 51 36

 

EXPORT 

 

MAGNUS NILSSON

export manager
Magnus.nilsson@belid.se
Tel. +46 708 204 202

Vi använder cookies för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Om du vill veta mer om cookies och hur vi använder dem, vänligen gå till vår cookie-sida. Fortsatt navigation i siten innebär att du accepterar vår cookiepolicy.