Per-Anders Kroon

Säljchef hembelysning
per-anders.kroon@belid.se 
Tel. +46 340-66 25 55

Björn Santesson

Säljare Sverige
bjorn.santesson@belid.se
Tel. +46 340-66 25 51

 

Mari Ralbring

Säljare Norge Östlandet - Sörlandet
mari.ralbring@belid.com
Tel. 91 32 49 62

Annelie Wallman

Säljare Sverige
annelie.wallman@belid.se
Tel. +46 340-66 25 52

Tarja Aaltonen

Säljare Finland
tarja.aaltonen@belid.com
Tel. 09 68 99 51 36

Synnøve Leirvik

Säljare Norge Vestlandet - Sör-Tröndelag
synnove.leirvik@belid.com 
Tel. 90 04 53 15

Per Frössberg

Säljare Sverige
per.frossberg@belid.se
Tel. +46 340-66 25 54

Morten Jevanord

Säljare Danmark
morten.jevanord@belid.dk
Tel. 40 13 40 47

Thomas Ligaard 

Säljare Norge Nordströndelag
thomas.ligaard@belid.com 
Tel. 91 31 11 17

Alexander Poropat

Säljare Sverige
alexander.poropat@belid.se
Tel. +46 340-66 25 53

Tommy Torkkeli

Säljare Danmark
tommy.torkkeli@belid.dk
Tel. 21 48 21 70

Öyvind Kristiansen 

Säljare Norge 
oek@herstal.dk 
Tel. 99 43 83 51

Vi använder cookies för att ge dig en överlägsen användarupplevelse. Om du vill veta mer om cookies och hur vi använder dem, vänligen gå till vår cookie-sida. Fortsatt navigation i siten innebär att du accepterar vår cookiepolicy.